• 26 Квітня 2025

    В Одесі чоловік розпилив газ і стріляв у військовослужбовця ТЦК: що відомо

    АвторNews Media

    22.02.2025 14:24
    В Одесі чоловік розпилив газ і стріляв у військовослужбовця ТЦК: що відомо

    В Одесі чоловік розпилив газ і стріляв у військовослужбовця ТЦК. Його затримали.

    Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на поліцію Одеської області.

    "В Одесі поліцейські затримали чоловіка, який спричинив тілесні ушкодження військовослужбовцю. Подія сталася сьогодні, 22 лютого, на вулиці Італійський бульвар", - йдеться у повідомленні.

    Попередньо встановлено, що 28-річний житель Березівського району розпочав конфлікт із військовослужбовцями ТЦК та СП під час перевірки документів.

    "Чоловік розпилив сльозогінний газ в обличчя одного з військових та здійснив декілька пострілів у його бік зі зброї, попередньо, травматичної дії, після чого втік", - зазначили у поліції.  

             

    В Одесі чоловік розпилив газ і стріляв у військовослужбовця ТЦК (facebook.com/gunp.odesa)

    Потерпілий доправлений до медичного закладу. Правопорушника затримали оперативники територіального підрозділу поліції. Чоловіка передано слідчим СБУ.

    Як повідомлялось, в одному з районів Рівненської області чоловіки напали на військовослужбовців ТЦК. Правопорушників уже розшукують.

    Крім того, у Львівській області двоє невідомих напали на військового ТЦК, який супроводжував мобілізованих на медкомісію. Один із призовників втік.

    Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

    Интересная новость? Поделись!
    Следите за обновлениями важных новостей на наших страницах
    Facebook Telegram