• 19 Липня 2025

    Хакери атакують РБК-Україна з проросійськими гаслами: де читати новини, якщо сайт “ліг”

    АвторNews Media

    03.07.2025 21:32
    Хакери атакують РБК-Україна з проросійськими гаслами: де читати новини, якщо сайт “ліг”

    Сайт РБК-Україна продовжують атакувати хакери. На даний момент є ознаки російського сліду.

    РБК-Україна розповідає про спробу хакерів "покласти" сайт.

    Хакерська атака на РБК-Україна триває вже кілька днів поспіль. Відомо, що за нею стоїть маловідоме угруповання iEM Group. І станом на зараз можна говорити про проросійський слід. Принаймні, на це вказують логи "russiawin" у масових DDoS-запитах.

    Фото: гасла "russiawin" - ознаки проросійського сліду

    РБК-Україна відбиває DDoS-атаки і зберігає доступ до своїх серверів. Хакери шукають обхідні шляхи і підбирають всілякі варіанти.

    Деякі читачі вже повідомили, що при переході на РБК-Україна з'являється процедура перевірки на те, що вони не боти.

    Де читати новини, якщо сайт "ліг"

    Якщо сайт РБК-Україна не працює, актуальні новини можна знайти в наших соціальних мережах за такими посиланнями:

    • канал РБК-Україна в Telegram
    • сторінка РБК-Україна в соцмережі X
    • сторінка РБК-Україна в соцмережі Facebook
    Що ще відомо про атаку на РБК-Україна

    Активні атаки почалися з 24 червня. Сайт намагаються "покласти" шляхом DDoS-атак, тобто створити умови, за яких читачі РБК-Україна не зможуть отримати доступ до сайту. Або цей доступ буде обмежено.

    Що стосується хакерів, то про кіберугруповання iEM Group мало даних у відкритих джерелах. Навесні вона нібито брала відповідальність за іншу серію кібератак.

    Нагадаємо, раніше віцепрем'єр, міністр цифрової трансформації Михайло Федоров казав, що українські державні ресурси щомісяця зазнають тисяч кібератак.

    А в травні Нідерланди викрили хакерське угруповання з РФ, яке крало дані про зброю для України.

    Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

    Интересная новость? Поделись!
    Следите за обновлениями важных новостей на наших страницах
    Facebook Telegram