• 16 Листопада 2025

    Кількість зростає: через атаку РФ на Запоріжжя вже 23 постраждалих, серед них – діти

    АвторNews Media

    30.10.2025 13:44
    Кількість зростає: через атаку РФ на Запоріжжя вже 23 постраждалих, серед них – діти

    У результаті ворожої атаки на Запоріжжя було поранено щонайменше 23 людини. Серед постраждалих - шестеро дітей.

    Про це повідомляє РБК-Україна із посиланням на публікацію начальника Запорізької обласної військової адміністрації (ОВА) Івана Федорова у Telegram.

    Що відомо про постраждалих у Запоріжжі

    Згідно з інформацією посадовця, станом на 12:55 четверга, 30 жовтня, відомо вже про 23 постраждалих через російську атаку на Запоріжжя. Серед них - шестеро дітей.

    "Кількість поранених зростає", - наголосив Федоров.

    Уточнюється, що медики надають допомогу кожному, хто цього потребує.

    "На жаль, двох чоловіків врятувати не вдалося. Співчуття рідним та близьким загиблих", - повідомив очільник ОВА.

    Наслідки ворожої атаки на Запоріжжя

    Федоров повідомив, що внаслідок обстрілу РФ у місті було пошкоджено 12 багатоповерхівок.

    "Екстрені служби ліквідовують наслідки. Дякую всім службам за оперативність та титанічний труд. Від ночі і до зараз ви поруч із нашими мешканцями", - наголосив він.

    Тим часом прес-служба Запорізької обласної державної адміністрації повідомила, що вночі, підступно атакуючи місто, ворог спрямував на нього щонайменше 20 БпЛА та 8 ракет.

    "Ворог продовжує вбивати мирних людей та руйнувати будинки", - йдеться у публікації ОДА у Facebook.

    Зазначається, що внаслідок нічного удару по Запоріжжю, пошкоджень зазнали як багатоповерхівки, так і будинки приватного сектору.

    "Люди втратили все за одну мить", - додали в ОДА й розповіли історію Маргарити - вимушеної переселенки з Гуляйполя, яка від початку війни проживає в Запоріжжі.

    Уточнюється, що будинок, в якому вона винаймала квартиру, "зазнав значних пошкоджень під час нічної ворожої атаки". Від звуків вибухів дуже злякався її 7-річний син. 

    Варто зазначити також, що всі, хто потребує допомоги, можуть звернутися до міського кол-центру:

    • 15-80;
    • (050) 414 15 80;
    • (067) 656 15 80.

    Або ж на гарячу телефонну лінію Запорізької ОВА: +38 0 800 503 508.

    Нагадаємо, в ніч на 30 жовтня ворог завдав чергового комбінованого удару по об'єктах критичної інфраструктури України - із застосуванням ударних дронів, ракет повітряного, наземного та морського базування.

    В цілому радіотехнічними військами Повітряних сил було виявлено та здійснено супровід 705 засобів повітряного нападу: 52 ракет (9 із них - "балістика") та 653 дронів різних типів (близько 400 із них - "Шахеди").

    Згідно з інформацією ДТЕК, російські окупанти атакували теплоелектростанції компанії у різних регіонах України. Причому це - вже третій масований удар по ТЕС впродовж жовтня.

    Більше подробиць про наслідки ворожого удару - читайте у матеріалі РБК-Україна.

    Интересная новость? Поделись!
    Следите за обновлениями важных новостей на наших страницах
    Facebook Telegram